Зустрічайте нашу команду

Наші фахівці мають великий досвід роботи з різними станами пацієнтів, сотні годин практики та супервізії. Наші коллеги з NATAL (https://www.natal.org.il Israel) активно підтримують українців, надаючи їм психологічну допомогу та ділячись своїм багаторічним досвідом та дослідженнями з нашими психологами та психотерапевтами.

Команда Психологів

Віра

Психолог, керівниця команди психологів

Психолог, гештальт-терапевт, інструктор з Mindfulness.
Проводить групові заняття.

Анна

Психолог

Я дипломований психолог та сертифікований гештальт-терапевт, спеціалізація – кризи та травми. У мене понад чотири роки клієнтського досвіду особистої та групової психотерапії.
Працюю з темами:
- відсутність задоволення та радості у житті;
- пошук себе та своєї справи;
- ідентичність та самооцінка;
- емоційне вигоряння,
- прокрастинація;
- трудоголізм;
- любовні трикутники.

Таланти та сильні сторони:
У мене аналітичний склад розуму, я люблю робити ситуацію максимально ясною та зрозумілою, пропонувати чіткі та вимірні варіанти дій, які у ній можливі.
Я здатна витримувати тривалі та сильні негативні переживання, даю можливість виговоритися та висловити свої почуття, зі мною легко плакати та говорити про сором.
У мене гарне почуття гумору і я люблю використовувати його у роботі, також я ділюся своїми почуттями, знаннями та особистим досвідом, коли бачу, що це може бути корисним для клієнта.

Марія

Психолог, психотерапевт

Спеціалізації: вікові кризи, теорія розвитку особистості та сімейна психологія. Один з інтересів по життю – феномен самої людини та все, що з ним пов'язане.

Віталій

Психолог

Тренер НЛП, Коуч та ведучій тренер ERICKSON INTERNATIONAL, фасилітатор, тьютор з розвитку емоційного інтелекту та ін. Працює з запитами щодо залежності, адикцій, екстремальних ситуацій, ПТСР, фобій.

Зінаїда

Психолог, психотерапевт

У своїй роботі застосовую інтеграційний підхід. Щороку проходжу підвищення кваліфікації у різних напрямках психотерапії. Також я пройшла навчання коучингу за стандартами ICF, є НЛП практиком і тренером. Є кандидатом психологічних наук.

Марія

Дитячий психолог

П'ять років працюю з дітками, у тому числі з особливими потребами, та їхніми батьками. Можу бути корисною у питаннях: побудови гармонійних батьківсько-дитячих відносин, розумінні поведінки та реакцій дитини, розвитку емоційно-вольової сфери дітей.

Дарья

Психолог

Клінічний психолог, працюю в особистісно-центрованому підході з дорослими у форматі індивідуального консультування.

Тетяна

Психолог

Маю великий професійний досвід психологічної та коучингової підтримки дорослих, підлітків та дітей.
Спеціалізуюсь у темах відносин та досягнень.
Завдяки нашій співпраці мої клієнти віднаходять сенс, життєву орієнтацію, натхнення та мотивацію. Змінюють бачення питань, які турбують. Навчаються розуміти себе та інших.
Приймають рішення та роблять впевнені кроки реалізації жаданих змін.
Працюю індивідуально та з групами.
Викладаю коучинг та НЛП на професійному рівні.
Крім диплома державного зразка, маю міжнародні сертифікати та ступені.
Працюю з любов’ю, маю поклик допомогати.

Ольга

Психолог

Клінічний психолог, використовуючи сімейно-системний підхід у роботі з клієнтами. Проводжу індивідуальне та групове консультування. Консультування дітей та підлітків.
Найбільш ефективна у таких запитах як переживання горя та втрати, кризи та травми, панічні стани, переживання страху та тривоги.
Досвід роботи понад 10 років.

Анна

Психолог

Вже понад 5 років працюю з дорослими людьми віком від 18 років. До мене звертаються люди із проблемами:
- залежності (алко-, нарко-, ігроманія)
- стресовий розлад
- тривога, та інше.
Я практичний психолог у шпиталі, тренер курсу НЛП практик.

Яна

Психолог

Психоаналітик. Є досвід роботи із маленькими дітьми та їхніми батьками. Закінчила декілька проєктів на цю тему. Також є досвід роботи із парами.
Додатково спеціалізується на сексології, фобіях, афективній поведінці.

Юрій

Психолог, психотерапевт

Емпатійний, толерантний, розуміючий, підтримуючий. Основні методи: гештальт, позитивна психотерапія та арттерапія. Додатково: працює з розладами харчової поведінки та ЛГБТ+.

Марина

Психолог

Я наразі закінчую магістратуру у напрямку практичної психології, навчаюсь на 2-й ступені на гештальт-терапевта та проходжу спеціалізацію "вікові кризи".
З початку війни весь час навчаюсь та розширюю тематику, вивчала програму "Діти та війна", кризове консультування та робота з ПТСР.

Вікторія

Психолог

Тривалий час працювала у державній структурі з людьми, які скоювали злочини (серед таких є залежні, люди з психічними розладами та ПТСР). Навчаюсь цілеспрямовано та щоденно поповнюю свої знання.
Основні методи: позитивна психотерапія та арттерапія.

Анна

Психолог

На цей час навчаюсь на другому ступені у Гештальт-підході. Також проходжу спеціалізацію з терапії розладів харчової поведінки та вже працюю з таким запитом, використовуючи і Гештальт, і КПТ. Проводжу кризові консультації з початку війни.
Я люблю вчитись і у своїй професії роблю це постійно, також маю середню медичну освіту, що дає можливість ширше бачити психологічний процес.

Організатори та Розробники

Андрій

Засновник, Team Lead

Леон

Проєктний менеджер

Володимир

Розробник Сайту

Діма

Розробник Телеграм-боту

Akvlad40

Розробник Сайту

Оксана

Координаторка Сервісу

Дмитро

Координатор Сервісу

Олексій

Асистент з Маркетингу